poniedziałek, 22 listopada 2010

Autumn

Tak .. jeszcze mamy jesień. Ja , chyba jako jedyna czekam na pierwszy śnieg. Uuuwielbiam zimę ! Nie wiem czy to przez to , że tak uwielbiam kolor biały ( który w prawdzie mówiąc mogłabym nosić całymi dniami , oraz mój cały dom mógłby być na biało ) czy przez to , że śnieg kojarzy mi się z świętami Bożego Narodzenia...
Takiej bluzki szukałam od jakiś dobrych trzech miesięcy. Gdy zobaczyłam podobną w inspiracjach u jakiejś dziewczyny na pingerze wiedziałam , że muszę ją mieć. Niestety moje poszukiwania nie okazywały żadnych rezultatów. Nigdzie nie mogłam znaleźć bluzki o takowym fasonie. Ale chyba wiecie , że gdy czegoś szukamy na siłę nie znajdziemy , a gdy już całkiem o tym zapomnimy nagle się to znajdzie ? No właśnie. Chciałabym zobaczyć swój wyraz twarzy gdy znalzłam tą bluzkę o idealnym fasonie , idealnym kolorze na wieszaku propocyjnym w H&M. Cena sprawiła , że od razu pobiegłam do kasy ją kupić :)
Tak w ogóle postanowiłam , że notki będą co dwa dni , może jak mi się uda to codzennie , co chyba będzie osiągalne dopiero za jakiś tydzień bo w tym tygodniu będę miała sprawdzian z niemieckiego i przyrody.

Płaszcz , bluzka , spódniczka , rajstopy - H&M , Buty - New Yorker , Szal - Second Hand
A to są skutki nudzenia się na lekcji :

Do środy :*

3 komentarze:

  1. Świetne zdjęcia! Masz prześliczne buty!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Hy beautiful! Love your post! what do u say about following each other?:X

    FashionSpot.ro

    OdpowiedzUsuń